Monster High Inner Monster Fearfull

3. října 2014 v 9:02 |  articles
Dnes jsem na internetu narazila na další panenky monster high přesněji na panenky z Monster High Inner Monster Fearfully Feisty 'n Fangtastic Love Doll. A zajímal by mě váš názor. Dlouho jsem totiš nad panenkou přemýšlela.

Hrozně se mi líbí její oči a popravdě i vlásky ,které se dají sundat. Můžete jí totiš pomocí mozku? XD Změnit oči. Také se mi líbí ta kostra.
Bohužel mě ,ale zklamali ty jejich křídla :/ Vypadá to jako chobotnice či co a taky to plastové tělo na kostře.Mě osobně se nelíbí ani ten druhý obličej. Musím se přiznat ,že jsem dlouho nebyla ve větším obchodě či v hračkářství takže nemám tušení zda se prodávají ale na internetu jsem je viděla za cenu 990 kč.

Co si myslíte vy o těchto panenkách? :) Jinak našla jsem je ještě jednou ale pro změnu s více věcmi. Ty u nás k dostání bohužel nejsou. Pro změnu se mi ale více líbí i když má tu plastovou paruka tato panenka.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 KIRAbype KIRAbype | E-mail | Web | 14. července 2018 v 2:07 | Reagovat

To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Such situation leads to worsening feeding and the breath baby, created hypoxia.
Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special exercises so that fluid does not stay tissues. If the woman is resting, then under the feet preferably put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Do not long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
<a href=http://pregnancyplus.info/how-to-relieve-breast-pain-during-pregnancy-useful-tips>how to relieve breast pain during pregnancy</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama