Říjen 2014

Monster High Inner Monster Fearfull

3. října 2014 v 9:02 articles
Dnes jsem na internetu narazila na další panenky monster high přesněji na panenky z Monster High Inner Monster Fearfully Feisty 'n Fangtastic Love Doll. A zajímal by mě váš názor. Dlouho jsem totiš nad panenkou přemýšlela.

Hrozně se mi líbí její oči a popravdě i vlásky ,které se dají sundat. Můžete jí totiš pomocí mozku? XD Změnit oči. Také se mi líbí ta kostra.
Bohužel mě ,ale zklamali ty jejich křídla :/ Vypadá to jako chobotnice či co a taky to plastové tělo na kostře.Mě osobně se nelíbí ani ten druhý obličej. Musím se přiznat ,že jsem dlouho nebyla ve větším obchodě či v hračkářství takže nemám tušení zda se prodávají ale na internetu jsem je viděla za cenu 990 kč.

Co si myslíte vy o těchto panenkách? :) Jinak našla jsem je ještě jednou ale pro změnu s více věcmi. Ty u nás k dostání bohužel nejsou. Pro změnu se mi ale více líbí i když má tu plastovou paruka tato panenka.

ŘÍJEN-Podzim/Halloween

2. října 2014 v 11:26 Měsíční výzvy
Máme za sebou 1.výzvu a nyní je čas zadat další :) Tentokrát to nebude téma moc těžké jelikož monsterky jsou téměř dá se říct Halloweenské . Nuže tentokrát jsou zadaná témata 2.
Témata:
1. Halloween -můžete vyfotit jak třeba dlabete dýni s monsterkou či nějaký recept kde vám vaše monsterky pomáhají či fotku v nějakém strašidelném kostýmu .
2. Podzim- Nadešel ten správný podzim a venku je už zataženo a padá listí,lidé sbírají kaštany a pouštějí draky. Nechte se inspirovat podzimem a zašlete nám své fotky.

Fantazii se meze nekladou :)

Zatím své fotky zasílejte na email svetmonsterek@seznam.cz všem zůčastněným děkuji :)