Září 2014

Robeca

26. září 2014 v 19:08 Profily

Jméno: Robeca
Přijmení: Steam
přezdívka: Roby
Majitel: Hizaki
Narozena: v červnu
věk:-
Mám rád/a:Staré stroje,modrou a stříbrnou barvu,kreslení
Nemám rád/a: oranžovou barvu,lži,přetvářky a falešné lidi
Osobnost: Milá,hodná,přátelská,ráda pomůže
Životopis: pracuje se na něm

Aktualizace blogu

26. září 2014 v 8:13 organizačně
Zdravím a přeji dobré ráno :) Jak jste si již mohli všimnout na blogu nastalo pár změn. 1.Jsem Yashe upravila fotky protože se nezobrazovali - Omlouvám se avšak vše je již napraveno. 2. Jsem zveřejnila již výzvu měsíce září :) Na fotky se můžete podívat - zde 3. Jsem zveřejnila něco málo z odkazů - najdete je Zde

Jak jsem již psala během víkendu založím forum a také spravím přidávání článků na blog. Prozatím je to tedy vyřešeno posíláním na email. Pokud budete mít nějaký photoshoot - několik fotek vaší panenky klidně je zašlete. :) A napadlo mě že tedy at je nás tu více můžete zde přidat i své normální monsterky ,aby to tu nezelo prázdnotou :) Budu se těšit na vaše příspěvky. ;)

Odkazy

26. září 2014 v 8:02
Zde najdete odkazy na Facebook a internet pro lepší přehled :) Pokud máte někdo blog kde si dáváte fotky monsterek prosím o zaslání odkazu případně ikonky děkuji :)

Hizaki SawaiiiGalerie

26. září 2014 v 7:50
Po kliknutí na obrázek se dostanete do rubriky. Pokud máte jakékoliv fotky ze srazu apod. budu ráda pokud mi je zašlete na e-mail. Předem moc děkuji všem co se zapojují do výzev apod. :)


Září -Zvířata

Září-zvířata

26. září 2014 v 7:48 Měsíční výzvy
Frankie-rolnička

F: "Nesežere mě? Takové... malé... koťátko...?"

Meena

23. září 2014 v 21:29 Profily

Jméno: Meena
Přijmení: Cheetah
Přezdívka: Meeow, Cheeta
Majitel: Yasha Freecell Snow
Face up: Potisk od Creatu kočky
Oči: Světle žluté
Vlasy: Dlouhé černo-fialové
Narozena: 23.9.3014
Věk: -
Rasa: Zombie kočka
Má ráda: Klubíčka a černé věci
Nemá ráda: Zimu
Osobnost: Velmi hravá, ale plachá.
Životopis: Meena Pochází ze savan a tamějších lesů. Později odešla studovat. Chtěla poznat i náké přátele, ale díky její plachosti se jí to nikdy moc nedařilo. Všichni se kvůli jejímu vzhledu jí bály. I když Meena je moc hodná a chce si s ostatníma jenom hrát.

Dilvish

23. září 2014 v 18:46 Profily

Jméno: Dilvish
Přijmení:
přezdívka:Dil,Dilvi
Majitel: Hizaki
Face up:Hizaki
Narozena:20.srpna
věk: není znám
rasa: /
Mám ráda: Lesní zvěř,procházky v lese,zelenou barvu,popíjení čaje s kamarádkami,modu,kreslení
Nemám ráda: růžovou barvu,hloupé a netolerantní lidi
Osobnost: Dilvi je ochránkyně přírody a nemá ráda když vidí její zněčištění. Platí u ní pravidlo jak ty na mě, já na tebe.Miluje les a také zvířata v něm. Tudíž je laskavá a trpělivá.
životopis: pracuje se na něm :)

Vánoční víla

23. září 2014 v 17:18 organizačně
Napadlo mě zorganizovat Vánoční vílu i pro Monsterky. Přeci jen je to nápad ,který se uchytil jak v modě tak u panenek bjd.Takže bych se ho ráda ujala v podobě Vánoční víly pro monsterky. O co jde hned vysvětlím.Jelikož chápu ,že někteří se s tím ještě třeba nesetkali.

O co tedy jde?
Vánoční víla pro monsterky bude probíhat tak ,že se zapíšete napíšete třeba styl a barvu v jaké by měl dárek být. Až bude čas přijde vám email s adresou svěřenkyně a také barvou a stylem a vy jí bud ušijete,vyrobíte či upletete dáreček pro její panenku/ky.

Do Vánoční víly se můžete zapsat do 28.října. Pak dostanete adresy a budete muset do Vánoc poslat dárečky panenkám. Doporučuji se inspirovat viz níže :)

přihlášku zasílejte na e-mail: svetmonsterek@seznam.cz
1.Vaše adresa
2.vaše přezdívka
3.Jméno monsterky/rek
4.styl :(např. emouš XD ,mořská pana apod. aby daný nekoupil něco panence která ráda černou třeba růžové tílko)
5. (5 barev aby nakupující zhruba věděl v jakých barvách to má být :)

Tot vše nyní vám přijde email s potvrzením a nyní již můžete vyrábět či koupit dáreček a čekat na email s adresou svěřenkyně a údaji o její panence/kách :)

A co koupit či vyrobit?
např.uplést čepičku
vyrobit nějaké jídlo :)
ušít nějaký obleček :)
vyrobit třeba boty :))
či vyrobit nějaký doplněk :) Možností je spoustu tudíž rozžhavte monitory a hledejte na youtube,googlua nechte se inspirovat ;)

Výzva měsíce Září

23. září 2014 v 15:46 Měsíční výzvy
Je tu 1 výzva a já se rozhodla nedávat nic těžkého. Fotky na dané téma zasílejte prosím na e-mail svetmonsterek@seznam.cz .Předem děkuji všem za účast. Připište mi prosím vždy do předmětu výzva září a do emailu prosím napište jméno monsterky na fotkách či jména. :)

Tento měsíc bude téma Zvířata.

Jak to pojmete už záleží jen na vás a vaší fantazii . :) A ted přikládám malinkou inspiraci pro vaše díla.


Jak na profil

23. září 2014 v 15:33
Chtěla bych ,aby každá oak monsterka měla svůj vlastní profil s tím,že pod jejím jménem bude uvedeno jméno majitele.Pokud budete chtít udělám předlohu ve wordu což by bylo asi lepší :)

Profil zasílejte na email svetmonsterek@seznam.cz a do předmětu připište prosím Profil :)

Moc vás prosím pošlete alespon 1 fotku vaší panenky. Pokud jich zašlete více nevadí dám je do profilu také ale aby tam zase nebylo plno fotek dám maximum 6.To pro lepší přehled.


K panence budete psát i životopis a informace. Ty co budou označeny * nemusíte vyplnovat. Klidně se nebojte rozepsat se. Čím více,tím lepe. Foto bude vloženo do rámečku.V případě nejasností se obratte na mě a nebojte se zeptat se.

Jméno:
Přijmení:*
Přezdívka:*
Majitel:
Face up:*
oči:*
vlasy: *
(U těchto dvou stačí jen barva)

Narozena:*
věk:*
rasa:
Má rád/a:
Nemá rád/a:*
Osobnost:
životopis:

V případě přemalování původního obličeje ještě dopište face up. Rasa a jméno s přijmením se píšou proto ,že někteří si předělají panenku např. na anděla :) Tudíž jí vymyslí i nové originální jméno.

o Blogu

23. září 2014 v 15:03 Informace
Tímto bych vás ráda přivítala na tomto blogu sdružující dámy a slečny,které sbírají a různě upravují panenky Monster high . Na tomto blogu najdete různé články,návody,postupy přitvorbě ale také fotky a spoustu dalších věcí. Budu ráda pokud se jakkoliv zapojíte do dění :) Postupem času budete moct články přidávat už sami ( hodlám todo týdne spravit ). Prozatím budete články posílat na e-mail svetmonsterek@seznam.cz
přeji hezký den :)